چه رازهایی را حتما باید به همسرتان بگویید

نگاهی به زندگی خودتان بیندازید! بین شما و همسرتان چه صحبت های نگفته ای هست؟ شما هم مدام با ترس از اینكه این نقطه های پنهان زندگیتان آشكار شوند و به عشقی كه بین شماست اسیب بزنند روزهای تان را شب می كنید؟ ما به شما می گوییم كه نگفتن چه رازهایی میتواند به روابط شما اسیب بزند و چه صحبت هایی را میتوانید بدون عذاب وجدان برای همیشه در دل تان حبس كنید.

رازهای پنهانی که حتما باید به همسرتان بگویید,آنچه باید به همسر گفت

آنچه باید به همسر گفت

روابط سابقتان

روابط گذشته میتواند بر روابط جدیتان تأثير داشته باشند. درصورتی که این روابط را پیش از ازدواج از همسرتان مخفی نموده اید ، باید بدانید که این پنهان سازی میتواند برایتان مشکل به وجود آورد پس هرچه زودتر در مورد روابط گذشته خویش به همسرتان بگویید ولی لازم نیست جزئیات را بیان کنید.

در مورد مسائل مالی

زمانی که میخواهید بدون اطلاع همسرتان یک وام بگیرید یا این که حساب پس‌انداز پنهانی داشته باشید، حتماً فکر می کنید این تنها قدری پول است و نمی تواند به مشکل بزرگی برای زندگیتان تبدیل شود ولی این تفکر اصلاً درست نیست. صحبت، صحبت پول نیست بلکه این جا پای اعتماد به میان میآید. این مسئله هنگامی به بحران بزرگی تبدیل می شود که شوهرتان بفهمد در زمانی که زندگی شما به آن پول نیاز داشته، شما به وی از پس اندازتان چیزی نگفته بودید.

مسائل جدّي در مورد خانواده شما

مسائلی که در مورد خانوادتان است و زندگی شما را هم تحت‌تأثیر قرار میدهد باید حتماً به شریکتان گفته شود و اجاره ندهید که بعد ها این مسأله در زندگی مشترک شما مسئله ساز شود و روابطتان را تحت‌تأثیر قرار دهد.

رازهای پنهانی که حتما باید به همسرتان بگویید,آنچه باید به همسر گفت

چه رازهایی را باید به همسرتان بگویید

بیماری های جدّي

شما باید بیماری های جسمی و روحی را که دارید با طرف مقابل در بین بگذارید ؛ او قرار است با شما زندگی کند و هر بیماری که در شما وجود دارد زندگی وی را هم تحت‌تأثیر قرار میدهد پس حق دارد که همه چیز را بداند.

خیانت

مسأله ای که مدام تلاش برای مخفی کردن آن به وسیله فردی که انجامش داده وجود دارد ، درصد تخریب روابط شما پس از خیانت بسیار زیاد است ولی بهتر است که آنرا مخفی نکنید زیرا ضربه آن برای هر دو طرف بسیار زیاد است و چنانچه خیانت کرده اید ولی نمیخواهید ديگر آنرا تکرار کنید به صورت منطقی این مسأله را بیان کنید.

اخلاق های خاص

چنانچه اخلاق های خاصی دارید که خودتان میدانید شاید برای برخی از آدم ها قابل هضم نباشد تلاش نکنید آنرا مخفی کنید و برای اینکه شخص مقابلتان را آزرده خاطر نکنید آن رفتار را انجام ندهید ؛ آن اخلاق جزوی از شماست و شاید تایمی کوتاه یا بلند آنرا نشان ندهید ولی پس از مدتی ديگر نمیتوانید به مخفی کردنش ادامه دهید.

رازهای پنهانی که حتما باید به همسرتان بگویید,آنچه باید به همسر گفت

رازهای پنهانی که مردان باید بدانند

اعتیاد

درصورتی که به ماده خاصی اعتياد دارید حتماً باید آنرا بیان کنید، اعتیاد مسأله ای نیست که بتوانید آنرا مخفی کنید. شاید فکر کنید میتوانید بدون اطلاع از همسرتان اعتیادتان را ترک کنید و کسی هم خبردار نمی شود. در صورتی که ترک اعتیاد به هر گونه مخدرها مشکل است و نمی توانید بدون کمک افراد دیگر و مشاوره از پس آن بربیایید. ترک سرخود باعث برگشت به مصرف می شود و تمام زندگی مشترک و مسوولیت پذیری شما در قبال همسرتان را تحت‌تأثیر قرار می دهد.

چنانچه دیگر عاشقش نیستید

چنانچه احساس تان در خصوص شریك زندگیتان فرق كرده یا اینكه حس می كنید در روابط بین شما یك جای كار می لنگد، باید مسئله را با وی در بین بگذارید. به همسرتان بگویید چه احساسی دارید و دلایلی كه فکر می كنید چنين تغییراتی در احساس شما ایجاد كرده اند را هم با او در بین بگذارید.

صحبت هایش را بی طرفانه و با ارامش بشنوید و ایده‌ال تان از یك زندگی خوب را برایش شرح دهید. درصورتی که حس كردید مكالمه دونفره شما به جای خوبی نمی رسد، از یك مشاور خانواده برای پیدا كردن الگوی خوب و البته شدنی برای ساختن زندگی موفق كمك بگیرید و اجازه ندهید سكوت تان رسیدن به چنين ایده آلی را هرروز مشکل تر كند.

کاملا رایگان مشاوره بگیر!

درمان فوری و بدون درد کیست مویی

از سردی روابط جنسی تان بگویید

از روابط زناشویی تان لذتی نمی برید و هر دفعه بخاطر همسرتان این رابطه را تحمل می كنید؟ سرد شدن شما نباید مانند یك راز بماند و از همسرتان مخفی شود. چنانچه نمی خواهید این بي‌ميلي در روابط شما ماندگار شود و به آن اسیب بزند، مسئله را با همسرتان در بین بگذارید.

درصورتی که علت این سردی برای خودتان روشن است، آنرا با همسرتان مطرح كنید و برای برطرف شدن علت موردنظر سعی كنید. ولی چنانچه خودتان هم نمی دانید چگونه كارتان به این جا كشیده، با همسرتان سراغ یك متخصص سكسولوژیست بروید و ریشه های این سردی را در كنار هم بررسی كنید.

رازهای پنهانی که حتما باید به همسرتان بگویید,آنچه باید به همسر گفت

رازهای پنهانی که حتما باید به همسرتان بگویید

زمان مناسب برای افشای راز

درصورتی که قرار است رازی را برای همسرتان بازگو کنید باید بدانید که زمان هایی وجود دارند که مناسب این کار نیستند:

– زمان خواب

– هنگامی که که یک یا هر دو در حالت استرس برانگیزی قرار دارید

– هنگامی که که یک یا هر دو عصبانی یا آشفته اید

– هنگامی که که یکی یا هر دو خسته یا بیمارید

– هنگامی که که همسرتان با خبر بدی رو به رو شده


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *